+
Mijn zoekgebied bepalen
Zoeken op reistijd
FILTERS
Budget

0 > 10.000.000

Valuta

£

$

CHF

AED

ALL

ARS

AUD

BRL

CAD

CNY

COP

CZK

DZD

EGP

FRF

HUF

ILS

ITL

JPY

KYD

MAD

MYR

PLN

SEK

THB

TND

VND

XCD

ZAR

Woonoppervlakte in m²

0 > 1.000

Aantal slaapkamers

0 > 5

Meer filters
Inclusief de gebieden in de buurt

0 km

0 km

5 km

10 km

20 km

50 km

Terrein van m²

0 > 300.000

Aantal kamers

0 > 5

Type onroerend goed

Kiezen Alles

Advertentie

Kiezen Alles

Voorzieningen

Kiezen Alles

Uitrustingen

Kiezen Alles

Keuken

Kiezen Alles

verwarming

Kiezen Alles

Ligging

Kiezen Alles

Verdieping

Kiezen Alles

De lijst weergeven
De oorspronkelijke locatie herstellen
Hier opnieuw gaan zoeken

Onroerend goed Lot-et-Garonne : 316 huizen met garage te koop

SORTEREN

Oplopende prijs

Aflopende prijs

Oplopende oppervlakte

Afnemende oppervlakte

Prijs per m² stijgend

Prijs per m² dalend

Recentere datum

Lijst
Kaart

450.000 €

Als uw project een verandering van leven is, met de inrichting van gastenkamers en/of gîtes... Dan zal dit prachtige stenen ensemble, onlangs gerestaureerd, u verleiden! Op 10 minuten van de toegang tot de snelweg Bordeaux-Toulouse, op 30 minuten van AGEN (TGV-station, luchthaven), kom en ontdek dit

Green-Acres

  • 420
  • 2 ha
  • 15
Contact opnemen

199.000 €

In een rustige omgeving zal dit huis, met omheinde tuin, terras uit het zicht, zwembad bedekt met een koepel, met twee garages, een kelder, uw aandacht trekken! Bestaande uit een inkomhal, een hal met kasten, woonkamer met open haard, ingerichte keuken, drie slaapkamers, badkamer, twee toiletten, is

Green-Acres

  • 117
  • 1.516
  • 4
Contact opnemen

316.940 €

Oud huis met bijgebouwen

Locatie: Dit prachtige stenen pand is gelegen in de noordelijke Lot-et-Garonne, in het hart van een regio met een rijke geschiedenis, omringd door geklasseerde bastides. Op slechts 5 minuten van Villeréal, een van de mooiste dorpen van Frankrijk, zult u genieten van de nabijheid van scholen en winke

Green-Acres

  • 160
  • 3 ha
  • 6
Contact opnemen

317.500 €

Gelijkvloerse villa type F5, garage, zwembad en omheinde tuin

Te koop, dicht bij de snelweg Bordeaux-Toulouse, traditioneel gelijkvloers huis, gebouwd in 2006 met zwembad, genesteld in een rustige omgeving op het platteland. Ontdek een grote lichte woonkamer die uitkomt op een volledig uitgeruste keuken, 4 slaapkamers waaronder een master suite, een badkamer m

Green-Acres

  • 158
  • 2.000
  • 5
Contact opnemen

339.900 €

In Pujols, aangenaam huis met gelijkvloers wonen op een bosrijk park en een vrij uitzicht op de landerijen. Op de begane grond vinden we een woonkamer met een insert open haard van 40m², een onafhankelijk uitgeruste keuken van 11,89m², twee slaapkamers, een badkamer en een toilet. Boven vinden we e

Green-Acres

  • 106
  • 6.000
  • 5
Contact opnemen

339.900 €

Gelegen op een steenworp afstand van het hart van Villeneuve/Lot, biedt dit karaktervolle huis een bewoonbare oppervlakte van ongeveer 157 m2 met een gelijkvloerse woonkamer, ideaal gelegen op een perceel grond van 888 m2 met een zwembad en een garage. Opvallende kenmerken van deze woning zijn onde

Green-Acres

  • 157
  • 888
  • 5
Contact opnemen

265.000 €

Prachtige villa met zwembad

Op een steenworp afstand van de middelbare school en de middelbare school wacht dit mooie en grote familiehuis op u, Het is volledig omheind met zijn geasfalteerde buitenkant, het zwembad aan de achterkant uit het zicht en het overdekte terras voor uw zomeravonden. Binnen heb je een gelijkvloerse

Green-Acres

  • 143
  • 2.014
  • 5
Contact opnemen

199.280 €

Mooi stenen huis op het platteland

In een klein gehucht, op een perceel van meer dan 1 ha 5 maar niet geïsoleerd, kom en ontdek dit prachtige stenen huis met zijn duiventil aan de poorten van de Périgord, Het biedt 130 m2 met een ruime woonkamer van 47m2 zeer licht met kathedraal plafond en de insert, een halfopen keuken, twee mooie

Green-Acres

  • 146
  • 3
Contact opnemen

460.000 €

Stenen huis en bijgebouwen

Na het nemen van de privéweg van het pand vindt u in het hoofdgebouw een entree, een toilet met wastafel, een eetkamer van 20m2 uitgerust met een houtkachel, een grote ingerichte Amerikaanse keuken, een woonkamer van 35m2 uitgerust met een houtkachel en uitkomend op een veranda van 15m2. Nog steeds

Green-Acres

  • 220
  • 2 ha
  • 6
Contact opnemen

118.000 €

Rijtjeshuis met tuin

Gerenoveerde woning met zolder- en muurisolatie, aluminium ramen met dubbele beglazing, zonnerolluiken voor de slaapkamers, omkeerbare airconditioning en nieuwe elektriciteit. Kortom, het enige wat u hoeft te doen is uw koffers neer te zetten in dit mooie kleine huis in het centrum van de stad dat

Green-Acres

  • 80
  • 3
Contact opnemen

118.800 €

Mooi herenhuis in Monsempron-Libos

In een rustige omgeving, dicht bij alle voorzieningen, kom en ontdek dit mooie huis gerenoveerd, Het bestaat op de 1e verdieping uit een zeer lichte woonkamer die uitkomt op een balkonterras, een ingerichte en goed uitgeruste keuken, een mooie slaapkamer, een badkamer met inloopdouche en badmeubel,

Green-Acres

  • 78
  • 147
  • 4
Contact opnemen

329.000 €

Gelijkvloerse villa met zwembad en dicht bij winkels

Kom in Monsempron-Libos deze prachtige villa ontdekken met zijn traditionele zwembad en zijn bosrijke park van 7473 m2. Dit huis biedt u een gelijkvloers van 140m2 bestaande uit een prachtige woonkamer van 34 m2 met een open haard, een aparte en uitgeruste keuken en vier mooie slaapkamers. De rame

Green-Acres

  • 137
  • 7.473
  • 6
Contact opnemen

139.000 €

Gelijkvloers huis in Montayral

Kom en ontdek dit mooie gelijkvloerse huis op het platteland op een perceel van 2500 m2, op 5 minuten van alle voorzieningen. Het biedt 3 slaapkamers, een aparte keuken, een woonkamer met open haard, een badkamer met inloopdouche, een wasruimte en stookruimte. Buiten heb je een dubbele garage van

Green-Acres

  • 85
  • 2.451
  • 5
Contact opnemen

224.720 €

Te koop gelijkvloers huis met garage en groot stuk grond

Sainte Livrade Sur Lot (47) 224.720 € (incl. 6 % koperskosten) Te koop mooi huis zeer goed onderhouden op groot perceel van meer dan 2000 m2 in een rustige omgeving. De woning bestaat uit een entree, apart toilet met wastafel, woonkamer met open haard, grote ingerichte keuken (27 m2), 3 slaapkamer

Green-Acres

  • 115
  • 2.196
  • 4
Contact opnemen

651.000 €

Charmant pand in Quercy, volledig gerestaureerd, bestaande uit een boerderij en een bijgebouw in een groene omgeving met een prachtig uitzicht aan beide zijden. De renovatiewerkzaamheden zijn met smaak uitgevoerd door edele materialen zoals stenen muren, balkenplafond, mooi parket en keramische vloe

Green-Acres

  • 224
  • 4.200
  • 9
Contact opnemen

239.000 €

Monflanquin, gelijkvloers huis met 4 slaapkamers op het platteland

Twee minuten van het dorp Monflanquin, aangenaam gelijkvloers huis van 98,21 m2 bestaande uit: een keuken, een woonkamer, 4 slaapkamers, een badkamer en een apart toilet. Centrale verwarming op olie. Tuin van ca. 5373 m2, dubbele garage van ca. 76m2, bovengronds zwembad.

Green-Acres

  • 98
  • 5.373
  • 5
Contact opnemen

389.500 €

Huis in Nérac van 6 kamer(s) en een oppervlakte van ongeveer 294m2

Genesteld op het platteland van de Néracaise, op 5 minuten van het stadscentrum en al zijn voorzieningen, is deze gedeeltelijk gerenoveerde oude boerderij een kans om te grijpen. Met een park van meer dan 3ha biedt dit huis een bewoonbare oppervlakte van 294m2 en zoveel aangrenzende bijgebouwen om

Green-Acres

  • 294
  • 4 ha
  • 6
Contact opnemen

135.000 €

Huis met 3 slaapkamers en tuin

In Lot-et-Garonne, in de gemeente Villeneuve-Sur-Lot, huis op twee niveaus bestaande uit op de begane grond, entree, eetkamer, keuken, bijkeuken, doucheruimte met toilet en garage. Boven, woonkamer met open keuken, 3 slaapkamers, badkamer en toilet. Terrein van ongeveer 755 m2 met bijgebouw. Comf

Green-Acres

  • 101
  • 755
  • 5
Contact opnemen

705.000 €

Te koop in Nérac prachtig pand met 4 slaapkamer huis, 268m² woonoppervlak, bijgebouwen, zwembad met

Dit boetiekhotel valt op door zijn elegante architectuur en tijdloze charme. De edele materialen en verfijnde afwerkingen getuigen van opmerkelijk vakmanschap, terwijl de lichte en luchtige ruimtes modern comfort bieden in een authentieke omgeving. Binnen ontdekt u ruime en gastvrije kamers, ideaal

Green-Acres

  • 268
  • 3 ha
  • 6
Contact opnemen

695.000 €

Uitzonderlijk pand met gerenoveerd huis, garage en bijgebouwen, genesteld in het hart van 10 hectare

Welkom in deze betoverende oase van rust, gelegen in de stad Montesquieu, waar rust en natuur harmonieus samenkomen. Deze woning biedt een idyllische leefomgeving, omgeven door 10 hectare biologische weiden, met een prachtig uitzicht en een serene sfeer. Belangrijkste kenmerken: Totale bebouwde op

Green-Acres

  • 175
  • 11 ha
  • 5
Contact opnemen

303.000 €

Verkoop Gerenoveerde woning in Lavardac van 5 kamer(s) met een oppervlakte van 230 m2

In het hart van het dorp Lavardac met alle lokale winkels en op minder dan 10 minuten van Nérac in een rustige straat, biedt dit herenhuis van meer dan 300 m² zeer mooie diensten. De eerste verdieping is volledig met smaak gerenoveerd en bestaat uit een grote woonkamer van 78 M² met open ingerichte

Green-Acres

  • 330
  • 5
Contact opnemen

279.900 €

Onberispelijk gelijkvloers huis, 3 slaapkamers, garages, Bias dicht bij school en artsen

Bent u op zoek naar een onberispelijke woning? Daar is hij. Dit mooie gelijkvloerse huis gebouwd in 2006 is gelegen in een zeer gewilde omgeving in Bias, dicht bij scholen en artsen te voet. Het bestaat uit: een woonkamer met woon- en eetgedeelte dat uitkomt op het terras, een ingerichte keuken, een

Green-Acres

  • 139
  • 996
  • 5
Contact opnemen

449.000 €

Stenen woning met bijgebouw en zwembad

In Lot-et-Garonne, tussen Villeneuve-Sur-Lot en Agen, kunt u zich vestigen in dit charmante stenen pand dat op de begane grond bestaat uit een hal die leidt naar een grote woonkamer met open haard, een keuken met eethoek en een toilet. Boven, overloop die leidt naar 4 slaapkamers, waarvan één met e

Green-Acres

  • 157
  • 3.518
  • 8
Contact opnemen

129.900 €

Semi-ondergronds huis met 3 slaapkamers

In Lot-et-Garonne, in de gemeente Villeneuve-Sur-Lot, in een rustige omgeving, op enkele minuten van het stadscentrum, semi-ondergronds huis met entree, woonkamer, keuken, 3 slaapkamers, badkamer en toilet. Garage in de onderbouw. Land van ongeveer 662m2. Enkele versnaperingen te verwachten.

Green-Acres

  • 85
  • 662
  • 4
Contact opnemen
118000 705000 316 EUR

Lot-et-Garonne Huizen met garage

Lot-et-Garonne is een prachtige streek in het zuidwesten van Frankrijk. Het landschap strekt zich uit langs de rivier de Lot en is gevuld met pittoreske dorpen, bossen en velden. Huizen met garage in Lot-et-Garonne kunnen worden gevonden op prachtige locaties door heel de regio. Heerlijke gebieden voor rust en privacy omringd door glooiende valleien, bergplateaus en bossages. Of je nou zoekt naar eigendommen aan het meer of dichtbij historische sites; huizen met garage in Lot-et-Garonne bieden iets voor iedere soort woningzoeker. Woonstedelijkhede, buitengebied of eenvoudig gezegd, wat dan ook - er zijn talloze mogelijkhede om te verblijven in de intieme gemeenhappken van Lot et Garonne!
Alles weergeven
Annuleren De zoekzone bepalen