+
Mijn zoekgebied bepalen
Zoeken op reistijd
FILTERS
Budget

0 > 10.000.000

Valuta

£

$

CHF

AED

ALL

ARS

AUD

BRL

CAD

CNY

COP

CZK

DZD

EGP

FRF

HUF

ILS

ITL

JPY

KYD

MAD

MYR

PLN

SEK

THB

TND

VND

XCD

ZAR

Woonoppervlakte in m²

0 > 1.000

Aantal slaapkamers

0 > 5

Meer filters
Inclusief de gebieden in de buurt

0 km

0 km

5 km

10 km

20 km

50 km

Terrein van m²

0 > 300.000

Aantal kamers

0 > 5

Type onroerend goed

Kiezen Alles

Advertentie

Kiezen Alles

Voorzieningen

Kiezen Alles

Uitrustingen

Kiezen Alles

Keuken

Kiezen Alles

verwarming

Kiezen Alles

Ligging

Kiezen Alles

Verdieping

Kiezen Alles

De lijst weergeven
De oorspronkelijke locatie herstellen
Hier opnieuw gaan zoeken

Onroerend goed Lot-et-Garonne : 724 huizen met tuin te koop

SORTEREN

Oplopende prijs

Aflopende prijs

Oplopende oppervlakte

Afnemende oppervlakte

Prijs per m² stijgend

Prijs per m² dalend

Recentere datum

Lijst
Kaart

375.000 €

Charmante villa 150M2, woonwijk, rustige tuin, zwembad

Exclusief: In Nérac, voormalige koninklijke stad en subprefectuur, in een bijzonder gewilde woonwijk, charmant en zeer aangenaam huis van 150M2, perfect onderhouden inclusief een grote woonkamer van 46 m2 met 3 erkers op een overdekt terras, waaronder 1 zithoek met open haard, 1 eetkamer en 1 keuken

Green-Acres

  • 1.250
  • 1.500
  • 5
Contact opnemen

535.000 €

Landhuis 200M2, Prachtig uitzicht, Rustig, Zwembad - Gastenverblijf 78m2

Exclusiviteit: Op de hoogte, aan het einde van een privéweg, met uitzicht op een prachtig panoramisch uitzicht, volledig rustig, landhuis in zichtbare stenen van 200m2 met alle comfort. Grote woonkamer van 58m2 met open haard. Toegang tot een prachtige veranda van 40m2 met grote moderne en isolerend

Green-Acres

  • 200
  • 4.165
  • 8
Contact opnemen

525.000 €

Prachtig stenen huis van ca. 150 m2 en zijn 2 bijgebouwen gelegen in een gehucht, een mooie entree van 24 m2, aparte keuken van 20 m2 met doorgeefluik naar de woon / eetkamer van 37 m2 met zijn prachtige open haard, 3 slaapkamers waaronder een grote slaapkamer met kleedkamer en doucheruimte een kel

Green-Acres

  • 148
  • 1 ha
  • 6
Contact opnemen

450.000 €

Gelegen met veel potentieel en behoefte aan wat verfrissing in een uitzonderlijke omgeving Gelegen op een dominante positie in het hart van het platteland zonder naaste buren op meer dan 2 hectare grond met een mooi privémeer. Woning geschikt voor paardensport. Het hoofdgebouw heeft grote volumes

Green-Acres

  • 297
  • 3 ha
  • 8
Contact opnemen

170.000 €

Stenen huis met bijgebouwen op 15 km van Beauville

Huis op 15 km van Beauville bestaande uit een centrale gang, keuken, slaapkamer, doucheruimte, toilet, grote woonkamer die toegang geeft tot een in te richten zolder, kelder met oven, aparte schuur op een perceel van ongeveer 2168 m².

Green-Acres

  • 140
  • 2.168
  • 3
Contact opnemen

330.000 €

Mooi huis op de as Agen en Nerac

Mooi stenen dorpshuis gelegen tussen Agen en Nerac, samengesteld op de begane grond van een entree, ingerichte keuken open naar grote woonkamer, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, toilet, bijkeuken, boven, badkamer, wasruimte, twee slaapkamers, hal en mezzanine, mooie service. Open haard met pelletkac

Green-Acres

  • 158
  • 495
  • 6
Contact opnemen

395.000 €

In de buurt van het kasteel van Agen XIIIe eeuw

In een dominante positie bestaat het gerestaureerde 13e-eeuwse kasteel uit een grote kamer van 120 m², een woonkamer van 50 m² en 2 slaapkamers, badkamer en doucheruimte. Bijgevoegde ruïnes. Allemaal op 1300 m² grond met uitzicht op de vallei.

Green-Acres

  • 120
  • 1.340
  • 4
Contact opnemen

450.000 €

Twee stenen huizen op 5000 m² grond

Prachtig landhuis bestaande uit 2 stenen huizen. Het hoofdgebouw met een oppervlakte van 160 m² bestaande uit een woonkamer, keuken met omkeerbare airconditioning en houtkachel, kantoor. Boven 3 slaapkamers, doucheruimte. Zwembad en fitnessruimte. Tweede huis te huur inclusief keuken, woonkamer, sla

Green-Acres

  • 5.300
  • 6
Contact opnemen

470.000 €

Zeventiende-eeuwse te restaureren boerderij met bijgebouwen op 2 ha.

Gelegen op 15 minuten van Agen, oude 17e-eeuwse boerderij die volledig moet worden gerestaureerd met zijn vele bijgebouwen op 2 hectare grond. Alle daken zijn vernieuwd. Mooie historische kenmerken. Plan voor renovaties. Goed.

Green-Acres

  • 2 ha
Contact opnemen

650.000 €

Maison de maître 15 min d agen

Op een heuvel 15 minuten ten noorden van Agen, zeer mooi uitzicht op het omliggende platteland, op een terrein van ongeveer 4992 m², verwarmd zwembad, Huis bestaande uit een doorgaande hal, ruime ingerichte keuken, eetkamer, dubbele woonkamer, drie slaapkamers, kantoor, doucheruimte wc, hoofdslaapka

Green-Acres

  • 300
  • 4.992
  • 8
Contact opnemen

162.000 €

Aan de poorten van het gelijkvloerse huis van de Périgord

Op 10 minuten van alle voorzieningen, deze villa met een zonnig terras aan de poorten van de Périgord. Het interieur bedraagt in totaal 115m2 en heeft 2 slaapkamers, 1 kantoor, een woonkamer van 28m2 open naar de keuken, een wasruimte / kelder, een badkamer en 1 toilet. Ook een onafhankelijke studio

Green-Acres

  • 115
  • 6.310
  • 4
Contact opnemen

660.000 €

Volledig gerenoveerd huis met 333m2 woonoppervlak als volgt samengesteld: Op de begane grond een inkomhal van 19m2 met trap naar de eerste verdieping, aan de rechterkant een woonkamer met open haard van 34m2, een keuken van 37m2 die uitkomt op een terras, aan de linkerkant een bijkeuken, een douche

Green-Acres

  • 333
  • 5.441
  • 8
Contact opnemen

123.000 €

Stenen huis

Kom in onze mooie regio van het zuidwesten dit stenen huis ontdekken dat ons op één niveau een woonkamer biedt met open haard en toegang tot het terras, een ingerichte keuken, twee slaapkamers. In de kelder, een kelder met stookruimte, biedt deze woning ons ook een garage met een mooie wasruimte (33

Green-Acres

  • 90
  • 1.429
  • 3
Contact opnemen

149.800 €

Gelegen in een rustige omgeving, op het platteland maar niet geïsoleerd, ontdekt u een gel

Gelegen in een rustige omgeving, op het platteland maar niet geïsoleerd, ontdekt u een gelijkvloers huis met een houten frame, inclusief een ingang naar een grote woonkamer en toegang tot het terras, een open en ingerichte keuken, een hal die uitkomt op 3 slaapkamers, een badkamer met douche, een ap

Green-Acres

  • 110
  • 3.949
  • 4
Contact opnemen

350.000 €

Omgebouwde originele tabaksschuur + aparte stenen schuur gelegen aan de rand van een klein dorpje in Lot-et-Garonne. Ca. 128 m2 bewoonbare oppervlakte (3 slaapkamers) voor de oorspronkelijke tabaksschuur en 170 m2 voor de stenen schuur. 12 410 m2 grond + zwembad + dubbele garage Gelegen op 8 km van

Green-Acres

  • 128
  • 1 ha
  • 4
Contact opnemen

259.700 €

Imposant stenen gebouw bestaande uit de oorspronkelijke woning, twee aangebouwde stenen schuren en verschillende aangebouwde of afzonderlijke boerderijgebouwen. Duras gebied, prachtig uitzicht. Ca. 146 m2 bewoonbare oppervlakte - 4 slaapkamers 15 758 m2 grond Eigen oprit entree : 11 m2 Keuken / eetk

Green-Acres

  • 146
  • 2 ha
  • 5
Contact opnemen

395.000 €

Dit karaktervolle huis domineert de Lot die uitmondt op de bodem van de Villeneuve-vallei, op 500 m van het mooie dorp Penne D'Agenais, in het hart van een groot bosrijk park van meer dan twee hectare. Wanneer u het pad neemt dat naar dit huis leidt, doorkruist u een park dat bestaat uit ceders,

Green-Acres

  • 232
  • 2 ha
Contact opnemen

106.000 €

Mooi stenen dorpshuis om te renoveren. Gelegen in een dorp met bakkerij tussen Duras en Ste Foy La Grande Ca. 120 m2 bewoonbare oppervlakte - bijgebouwen 515 m2 tuin Woonkamer: tegelvloer. 23.30 m2 Woonkamer: houten vloer. Marmeren open haard. 24 m2 Keuken: open haard en deur naar tuin. 20 m2 Douche

Green-Acres

  • 120
  • 515
  • 5
Contact opnemen

285.000 €

Traditionele villa op souterrain-park van 2400 m2

Op de hoogten van Beaupuy, traditionele villa van zeer goede constructie in een park van 2400 m2. De woning heeft een inkomhal met meterkast, 1 ingerichte keuken, 1 woonkamer met mooie stenen schouw, 1 woonkamer met toegang tot terras, 3 slaapkamers waarvan 1 met eigen douchekamer/toilet, 1 badkamer

Green-Acres

  • 160
  • 2.400
  • 6
Contact opnemen

365.700 €

Dit prachtige stenen huis, gelegen in de buurt van Duras, een charmant dorpje met alle essentiële voorzieningen, waaronder bars, restaurants en boetieks. Deze residentie ligt in een rustige omgeving en profiteert van modern comfort met behoud van de charme van het oude. Het huis is toegankelijk via

Green-Acres

  • 287
  • 4.793
  • 6
Contact opnemen

249.900 €

Populaire wijk van Marmande

Romain Lefranc nodigt u uit om in exclusiviteit dit zeldzame pand te ontdekken, gelegen op de hoogten van Marmande in een populair gebied, dit charmante huis van 108 m² is gebouwd op een groot perceel van 1504 m² en biedt een rustige omgeving zonder enige overlast, in het hart van het platteland. De

Green-Acres

  • 108
  • 1.504
  • 5
Contact opnemen

399.000 €

Dit prachtige pand, genesteld in het hart van het platteland, kijkt uit over de vallei dankzij de verhoogde ligging. Het ligt op slechts een paar minuten lopen van een charmant dorpje en op ongeveer 10 minuten rijden van het dorp Duras, met zijn vele voorzieningen, bars en restaurants. Bij binnenkom

Green-Acres

  • 153
  • 3.095
  • 5
Contact opnemen

296.000 €

Architectenhuis 243 m2 om te renoveren

Romain Lefranc nodigt u uit om deze woning te ontdekken die een rustige leefomgeving biedt tussen stad en platteland. Met zijn 5992 m² grond profiteert dit architectenhuis van een aanzienlijke nabijheid van scholen, middelbare scholen, hogescholen en kinderdagverblijven. U zult zeer snel verleid w

Green-Acres

  • 243
  • 5.992
  • 10
Contact opnemen

199.900 €

Ideaal gelegen, in het hart van Villeneuve sur Lot, gelijkvloers huis gebouwd in 2006 met een oppervlakte van 103m2 met een woonkamer, een ingerichte keuken, een bijkeuken, 3 slaapkamers, een individueel toilet, een badkamer. Elektrische vloerverwarming plus cumulus. Buiten, een overdekt terras, ee

Green-Acres

  • 102
  • 782
  • 4
Contact opnemen
106000 660000 724 EUR

Lot-et-Garonne Huizen met tuin

Lot-et-Garonne, Frankrijk is een landelijke omgeving met prachtige historische bezienswaardigheden die samengaan met moderne luxe. Bekend om de wijn en gastronomie, biedt Lot-et-Garonne ook woningen met tuinen te koop. Of het nu gaat om traditionele boerderijen of stedelijk ontworpen nieuwe woningen, er zijn vele opties voor iedere smaak. Met meren die naar bergen leiden en landschapsparken in de buurt, kunnen extra amusement mogelijkheden worden gevonden voor het perfecte ideale huis met tuin dat Lot-et-Garonne te bieden heeft.
Alles weergeven
Annuleren De zoekzone bepalen