0 € > 10.000.000 €
€
£
$
CHF
AED
ALL
ARS
AUD
BRL
CAD
CNY
COP
CZK
DZD
EGP
FRF
HUF
ILS
ITL
JPY
KYD
MAD
MYR
PLN
SEK
THB
TND
VND
XCD
ZAR
0 > 1.000
0 > 5
0 km
5 km
10 km
20 km
50 km
0 > 300.000
Kiezen Alles
Door uw zoekzone te vergroten, krijgt u toegang tot onroerend goed op slechts 5 kilometer afstand van uw ideale plek.
Door uw minimumbudget te verlagen, krijgt u toegang tot onroerend goed.
Door uw minimale oppervlakte terug te brengen, krijgt u toegang tot onroerend goed.
Herinnering zoekcriteria:
E-mail alert aangemaakt.
Uw e-mail alert is aangemaakt. Wij danken u voor uw interesse in onze dienstverlening.
Oplopende prijs
Aflopende prijs
Oplopende oppervlakte
Afnemende oppervlakte
Prijs per m² stijgend
Prijs per m² dalend
Recentere datum
1.090.000 €
538.000 €
42.000 €
450.000 €
155.000 €
423.000 €
490.000 €
139.000 €
169.000 €
695.000 €
699.000 €
660.000 €
282.000 €
222.600 €
Op 5 minuten lopen van de winkels van Villeréal (een van de mooiste dorpen van Frankrijk), onlangs gemoderniseerd gelijkvloers huis met woonkamer, ingerichte keuken, drie slaapkamers, gemeubileerde buitenkant. Exclusief Valadié-bureau. Deze woning, gebouwd in de jaren 80 en recentelijk gerenoveer
Voormalig 18e-eeuws jachthuis aan de rand van een middeleeuws dorp. Winkels op loopafstand. 4 -5 slaapkamers, 4 badkamers. Mooie grote ontvangstruimtes. Zwembad. Zeer mooie omheinde tuin. Ten zuiden van Bergerac Schitterend pand met grote ontvangstruimtes in de tuin op de begane grond met hoge pl
445.000 €
Prachtig gerestaureerd huis, gelegen in het hart van een middeleeuws dorp op een heuveltop. Dakterras, panoramische balkons... 4 slaapkamers en 4 badkamers. Balkons met uitzicht - Subliem! Prachtig gerestaureerd en gelegen in het hart van een middeleeuws dorp op een heuveltop, geclassificeerd als
451.000 €
Oude boerderij in het hart van 9 ha weilanden Idyllische omgeving met uitzicht. Vlakbij de bastide van Monflanquin Groot stenen huis met zwembad en talrijke bijgebouwen en zwembad. Prachtige locatie voor dit karaktervolle pand, midden in 9 hectare velden en bossen, in een prachtige en landelij
265.000 €
Charmant stenen huis tussen Issigeac en Castillonnès, niet geïsoleerd. Gemakkelijke toegang tot Bergerac. Het hoofdhuis heeft 3 slaapkamers, schuur, waterput en land Dit stenen huis met een zeer mooie tuin en prachtig uitzicht op het omliggende platteland, niet geïsoleerd Het huis is in de jar
420.000 €
Prachtige Villa uit 2004, op steenworp afstand van voorzieningen, met binnenlift, 255m2 woonoppervlak, zonder werk, alle comfort, met adembenemend uitzicht op de omgeving. Dubbele garage, werkplaats. Woonhuis inclusief: Op de begane grond: - entree, hal met kastenwand (31m2), met goederenlift d
285.140 €
Op nog geen 10 minuten van Villeréal, landhuis ideaal als tweede huis, met prachtig uitzicht op het achterland. Rustige camping zonder te geïsoleerd te zijn. Voormalige boerderij omgetoverd tot sfeervol vakantiehuis met o.a.: - Op de begane grond: ingerichte keuken (33,1 m2) met open haard en ho
298.920 €
Gelijkvloers huis met verwarmd zwembad, prachtig vrij uitzicht, licht, volledig gerenoveerd, met 3 slaapkamers waarvan één met eigen badkamer, garage, aangrenzend terrein van 1876m2. Woonhuis met overdekt en onoverdekt terras, inclusief: - entree (4,7m2), - woon-/eetkamer met inserthaard, twee
440.000 €
250.000 €
In de afgelopen vier jaar hebben wij met heel veel plezier dit huis opgeknapt en deze heerlijke tuin geheel naar onze wens ingericht. We verkopen ons droomhuis nu, zonder makelaar. Ondanks dat we hier zo graag wonen, gaan we een nieuwe stap in ons leven zetten. We nemen afscheid van deze plek om te
1 - 24 van 766 onroerende goederen
Wachtwoord vergeten?