+
Mijn zoekgebied bepalen
Zoeken op reistijd
FILTERS
Budget

0 > 10.000.000

Valuta

£

$

CHF

AED

ALL

ARS

AUD

BRL

CAD

CNY

COP

CZK

DZD

EGP

FRF

HUF

ILS

ITL

JPY

KYD

MAD

MYR

PLN

SEK

THB

TND

VND

XCD

ZAR

Woonoppervlakte in m²

0 > 1.000

Aantal slaapkamers

0 > 5

Meer filters
Inclusief de gebieden in de buurt

0 km

0 km

5 km

10 km

20 km

50 km

Terrein van m²

0 > 300.000

Aantal kamers

0 > 5

Type onroerend goed

Kiezen Alles

Advertentie

Kiezen Alles

Voorzieningen

Kiezen Alles

Uitrustingen

Kiezen Alles

Keuken

Kiezen Alles

verwarming

Kiezen Alles

Ligging

Kiezen Alles

Verdieping

Kiezen Alles

De lijst weergeven
De oorspronkelijke locatie herstellen
Hier opnieuw gaan zoeken

Onroerend goed Lot-et-Garonne : 841 huizen te koop

SORTEREN

Oplopende prijs

Aflopende prijs

Oplopende oppervlakte

Afnemende oppervlakte

Prijs per m² stijgend

Prijs per m² dalend

Recentere datum

Lijst
Kaart

185.000 €

Ben je gepassioneerd door geschiedenis en authenticiteit? We zijn verheugd u een uitzonderlijke kans te bieden om de beroemde Moulin de Cantecoucut in Montesquieu te verwerven. Dit architecturale juweeltje met een rijke geschiedenis is nu te koop. Dit zeldzame en uitzonderlijke pand, genesteld in

Green-Acres

  • 49
  • 3 ha
  • 2
Contact opnemen

298.000 €

C

Nieuwe Ledil Immobilier in de gemeente Bruch Negentiende-eeuws stenen huis met duiventil Naast de grote keuken, lichte woonkamer, 5 slaapkamers, kantoor, 2 doucheruimtes, is het uitgerust met 2 grote werkplaatsen (waarvan er één wordt verhuurd) en een groot park Op het platteland, niet geïsoleerd

Green-Acres

  • 240
  • 5.992
  • 5
Contact opnemen

490.000 €

B

Exp Realty France, 's werelds grootste onderling verbonden vastgoednetwerk, biedt een atypisch herenhuis van 283 m² in het hart van AGEN. Op de begane grond bestaat het uit een entree/hal van 11 m² met stenen muren en een Carrele-garage van 55 m² (2 slaapkamers) die uitkomt op een binnenplaats van

Green-Acres

  • 283
  • 9
Contact opnemen

136.500 €

E

Een lief stenen dorpshuis met 3 slaapkamers, op een steenworp afstand van het centrale plein in Tournon d'Agenais. De huidige eigenaren hebben de originele kenmerken behouden met balkenplafonds, stenen muren. Er is toegang vanaf de voor- en achterkant waardoor er veel licht doorkomt. Op de

Green-Acres

  • 110
  • 5
Contact opnemen

199.900 €

D

Licht semi-ondergronds huis dat biedt: een grote woonkamer met open ingerichte keuken met toegang tot het terras, 3 ruime slaapkamers, badkamer en toilet. Grote garage in de kelder. Deze villa dicht bij voorzieningen is gelegen in een groene en rustige omgeving, op een perceel van 797 m². Troeven:

Green-Acres

  • 92
  • 797
  • 4
Contact opnemen

1.295.000 €

B

Het agentschap Immo46 biedt u dit prachtige gebouw volledig gerestaureerd aan, met behoud van de architecturale elementen. Op 730m² biedt dit gebouw een familie- en ontvangstruimte verdeeld over 3 verdiepingen en een kelder. Het is gebouwd op een volledig omheind terrein van 16.000 m², bestaande uit

Green-Acres

  • 2 ha
  • 15
Contact opnemen

419.000 €

C

Schitterend stenen pand met dominant uitzicht in het midden van een groene omgeving. Het hoofdgebouw met een oppervlakte van 300m2 bestaat uit een inkomhal, een woonkamer, een woonkamer met open haard, een master suite met doucheruimte. Boven leidt een overloop naar een badkamer, toilet, drie grot

Green-Acres

  • 300
  • 1 ha
  • 11
Contact opnemen

175.000 €

E

10 minuten van St Sylvestre sur Lot en Monsempron-Libos in een zeer rustige omgeving, Oude kleine boerderij met de charme van steen gerenoveerd voor het woongedeelte. Het biedt een woonkamer, keuken, een slaapkamer, doucheruimte Wc. Een zolderruimte kan worden omgebouwd, d.w.z. nog eens 50m². (Micr

Green-Acres

  • 55
  • 9.181
  • 2
Contact opnemen

263.000 €

D

Charmante villa van 134 m², half begraven in een groene omgeving, niet ver van het gezondheidscentrum en alle voorzieningen. Op de begane grond vindt u keuken en woonkamer met toegang tot twee terrassen en twee treden leiden naar het slaapgedeelte met drie slaapkamers, badkamer en toilet. In de keld

Green-Acres

  • 161
  • 2.845
  • 7
Contact opnemen

169.000 €

Ontdek een zeldzame en exclusieve kans in het hart van het pittoreske stadje Agen: een vastgoedcomplex van twee ruime verdiepingen, in totaal 250 m² woonoppervlak, voor het eerst beschikbaar. Gelegen op een bevoorrechte locatie aan de voet van de hoeken, onderscheidt deze woning zich door een eigen

Green-Acres

  • 250
Contact opnemen

144.000 €

D

Dorpshuis T3 met kleine tuin en bijgebouw

Gelegen in het dorp Laroque Timbaut, dicht bij voorzieningen, 3-kamer twee-onder-een-kapwoning met een bewoonbare oppervlakte van 70 m² op 2 niveaus, op de begane grond, een aangename woonkamer met ingerichte en uitgeruste keuken, een bijkeuken en een toilet. Boven, een prachtige stenen trap die lei

Green-Acres

  • 70
  • 159
  • 3
Contact opnemen

349.000 €

D

Dit uitzonderlijke stenen gebouw is een zeldzaam pand dat de charme van steen en houtwerk combineert. Op tuinniveau vindt u een eetkamer met een pelletkachel, een keuken met een houtkachel, een slaapkamer met onafhankelijke toegang met een doucheruimte-toilet, een werkplaats op de 1e verdieping, ee

Green-Acres

  • 322
  • 735
  • 9
Contact opnemen

675.000 €

C

Stenen huis 310 m² met schuur

Huis met 12 kamers en terras - VRIJ uitzicht Te koop in Engayrac (47470): huis met 12 kamers van 310 m² en 21.315 m² grond. Dit T12-huis is als volgt ingedeeld: een woonkamer, zes slaapkamers, een ingerichte en uitgeruste keuken en een badkamer en twee doucheruimtes. Een kelder, 2 terrassen en park

Green-Acres

  • 310
  • 2 ha
  • 12
Contact opnemen

268.800 €

B

Charmant T4 huis met tuin

Gelegen in de stad Laroque Timbaut, in een rustige omgeving, op enkele minuten van de winkels, kom en ontdek dit charmante T4-huis van 142 m² woonoppervlak, gebouwd in 1970 en volledig gerenoveerd op een omheind perceel van 6.534 m². Het is als volgt samengesteld: een inkomhal met meterkast, een mo

Green-Acres

  • 142
  • 6.534
  • 4
Contact opnemen

178.320 €

E

T3 huis met ingericht bijgebouw + garage

Gelegen in de stad Laroque Timbaut, in het hart van het platteland maar dicht bij voorzieningen, set van 2 gebouwen, waaronder een 3-kamer huis met een bewoonbare oppervlakte van 60 m² bestaande uit een entree met kast, een lichte woonkamer met een open keuken en open haard, een slaapkamer, een wasr

Green-Acres

  • 100
  • 2.313
  • 4
Contact opnemen

262.000 €

E

Veel charme en authenticiteit voor dit gerenoveerde stenen landhuis op een bebost perceel van 749 m2 op enkele minuten van winkels en een snelweg. Mooie leefruimte van 270 m2 met het volgende: - op de begane grond: een ingerichte keuken, een woonkamer, een woonkamer met open haard, twee slaapkamer

Green-Acres

  • 270
  • 749
  • 6
Contact opnemen

629.000 €

E

Prachtig pand op een dominante locatie op 25 minuten van Agen, 10 minuten van het knooppunt van de snelweg en 5 minuten van een treinstation op een volledig geïrrigeerd perceel van 16 hectare (weilanden en bossen) in één stuk. Deze woning gelegen midden in de natuur bestaat uit een stenen huis met

Green-Acres

  • 250
  • 2 ha
  • 6
Contact opnemen

299.000 €

C

Charmante villa met kwaliteitsdiensten in het midden van een bosrijk park. De begane grond biedt een veranda en vervolgens een mooie entree, een keuken, een zeer grote woonkamer, eetkamer, kantoor, twee slaapkamers, badkamer, toilet. Boven leidt een overloop naar twee slaapkamers, een doucheruimte-

Green-Acres

  • 231
  • 4.000
  • 9
Contact opnemen

212.000 €

Terrein Sainte-Livrade-sur-Lot van 5.167 m² in zone Ux

Lot-et-Garonne (47), in de gemeente Sainte-Livrade-sur-Lot, te koop grond van ongeveer 5.167 m² in een commercieel gebied Ux.

Green-Acres

  • 5.167
  • 5.167
Contact opnemen

264.000 €

F

Oud stenen pand

Ideaal gelegen tussen de Bastides van Monflanquin, Villereal en Monpazier, op het rustige platteland, bied ik u dit huis van 108M2 aan, inclusief 5 slaapkamers, een keuken, eetkamer, met een kelder met garage. Op een perceel van ongeveer 2 hectare met verschillende stenen gebouwen die kunnen worden

Green-Acres

  • 108
  • 2 ha
  • 5
Contact opnemen

419.000 €

C

Prachtig pand uit 1898 met 11 kamers te koop

Gelegen in Lot-et-Garonne, op 4 kilometer van Monflanquin, op een perceel van 1,5 hectare, oude boerderij in een rustige omgeving met dominant uitzicht. Stenen woning met een bewoonbare oppervlakte van 300 m2 met mogelijkheid tot verbouwing van bijgebouwen. Op de begane grond vindt u een entree die

Green-Acres

  • 303
  • 1 ha
  • 11
Contact opnemen

178.500 €

E

Rijhuis

Dit charmante stenen herenhuis ligt in Villeneuve-sur-Lot (47300) en biedt een authentieke en warme woonomgeving. Geniet van een binnenplaats zonder vis-à-vis met een eigen buitenruimte. Deze woning ligt dicht bij voorzieningen en profiteert van een dynamische en praktische omgeving voor het dagelij

Green-Acres

  • 155
  • 120
  • 4
Contact opnemen

389.000 €

D

Stenen huis met authentieke charme

Gelegen in het hart van de Lot-et-Garonne, op minder dan tien minuten van voorzieningen (scholen, winkels, medische en administratieve diensten) maar ook: - 30 minuten van Agen en 20 minuten van Villeneuve sur Lot, - 1u30 van Toulouse en Bordeaux Kom en ontdek, in een landelijke omgeving, dit hu

Green-Acres

  • 221
  • 3 ha
  • 7
Contact opnemen

288.750 €

G

Gelegen op slechts een paar kilometer van het historische stadje Duras op een heuveltop, bekend om zijn prachtige kasteel, biedt deze accommodatie ook gemakkelijke toegang tot een schat aan voorzieningen, waaronder winkels, bars, restaurants en een gerenommeerde golfbaan. Bovendien kunnen bewoners d

Green-Acres

  • 130
  • 8.364
  • 5
Contact opnemen
136500 1295000 841 EUR

Lot-et-Garonne onroerend goed

Midden in het prachtige departement Lot-et-Garonne liggen schitterende landschappen en rustgevende oorden. Het is hier net zo weelderig als het klinkt; onroerend goed in Lot-et-Garonne biedt eilandweides, diepe bossen, uitgestrekte meren, statige weiden en glooiend hilly terrein. Hier vind je landelijke huizen met aantrekkelijkheidspunten waaronder hoogwaardige architectuur en tuinontwerpen en vele hectaren land om te genieten van je privacy. Of je nu op zoek bent naar landhuizen, grote boerderijstijlen of dorpswoningen met lokale winkels dichtbij - er zijn talrijke mogelijkheden voor onroerend goed in Lot et Garonne om de perfecte woning te vinden!
Alles weergeven
Annuleren De zoekzone bepalen