+
Mijn zoekgebied bepalen
Zoeken op reistijd
FILTERS
Budget

0 > 10.000.000

Valuta

£

$

CHF

AED

ALL

ARS

AUD

BRL

CAD

CNY

COP

CZK

DZD

EGP

FRF

HUF

ILS

ITL

JPY

KYD

MAD

MYR

PLN

SEK

THB

TND

VND

XCD

ZAR

Woonoppervlakte in m²

0 > 1.000

Aantal slaapkamers

0 > 5

Meer filters
Inclusief de gebieden in de buurt

0 km

0 km

5 km

10 km

20 km

50 km

Terrein van m²

0 > 300.000

Aantal kamers

0 > 5

Type onroerend goed

Kiezen Alles

Advertentie

Kiezen Alles

Voorzieningen

Kiezen Alles

Uitrustingen

Kiezen Alles

Keuken

Kiezen Alles

verwarming

Kiezen Alles

Ligging

Kiezen Alles

Verdieping

Kiezen Alles

De lijst weergeven
De oorspronkelijke locatie herstellen
Hier opnieuw gaan zoeken

Onroerend goed Lot-et-Garonne : 841 huizen te koop

SORTEREN

Oplopende prijs

Aflopende prijs

Oplopende oppervlakte

Afnemende oppervlakte

Prijs per m² stijgend

Prijs per m² dalend

Recentere datum

Lijst
Kaart

425.000 €

C

Deze mooie en ruime woning is momenteel verdeeld in twee woningen. Op tuinniveau is het hoofdgebouw, volledig op één niveau: Een hal (13,45 m2) met toilet en de trap naar het appartement op de 1e verdieping. Een ruime woon/eetkamer/ingerichte keuken (74 m2) met uitzicht in de tuin en in de verte

Green-Acres

  • 240
  • 3 ha
  • 12
Contact opnemen

424.000 €

C

Huis uit de achttiende eeuw op de hoogten van de vallei van AURADOU (47140), Lot-et-Garo

U zult verleid worden door de charme van dit prachtige pand, omgeven door vlaktes en groen, met meer dan 3 hectare, gelegen op minder dan 20 minuten van Villeneuve-sur-Lot en ongeveer 30 minuten van Agen. Dit stenen gebouw, daterend uit de achttiende eeuw, bestaat uit een veranda, een ingang die lei

Green-Acres

  • 226
  • 4 ha
  • 7
Contact opnemen

90.200 €

C

Het Onroerend goed is als volgt verdeeld: Op de begane grond: Een bedrijfspand met twee ingangen, erkers (28 m2) nieuw elektrisch paneel, eikenhouten vloer. De berging aan de achterzijde (33 m2). Het trappenhuis (6,7 m2). De keuken (14,5 m2). De wasruimte/bijkeuken (4,8 m2). De doucheruimte/W

Green-Acres

  • 139
  • 4
Contact opnemen

388.500 €

D

Te koop prachtige architect woning sector Sainte-Livrade-sur-Lot

Regio Aquitaine, tussen Bordeaux en Toulouse, Lot-et-Garonne (47), aan de poorten van een dorp met alle winkels. Prachtige architect villa gebouwd in 1969 met lift. Bewoonbare oppervlakte 230 m². Totale oppervlakte van circa 326 m². Boven: hal met trap en marmeren tegels, volledig ingerichte keuke

Green-Acres

  • 226
  • 4.491
  • 8
Contact opnemen

699.000 €

D

Te koop stenen vastgoedcomplex in Temple-sur-Lot

Zuid-West (Lot-et-Garonne), tussen Agen en Villeneuve-sur-Lot, in het hart van een heuvelachtig landschap, uitzonderlijk rustige en dominante site. AMENITY PAND gerestaureerd. Stenen set bestaande uit: Hoofdgebouw van ongeveer 400 m² woonoppervlak met overdekt terras en binnenzwembad. Op de bega

Green-Acres

  • 441
  • 1 ha
  • 17
Contact opnemen

107.600 €

G

Blanquefort Sur Briolance, tussen Monpazier en Fumel, in het hart van het dorpshuis met tuin en afh

In het dynamische dorp Blanquefort, aan de voet van het kasteel komen en ontdek dit huis op kelder (ongeveer 95 m2 woonoppervlak) met een veranda in de ingang en die uitkomt op een grote keuken met open haard, een eetkamer, twee slaapkamers, een badkamer, toilet. 2 kelders, waarvan er één wordt gebr

Green-Acres

  • 90
  • 373
  • 4
Contact opnemen

225.750 €

Houtskeletbouw huis midden in de bossen

Uit het zicht, genesteld in het midden van bijna 1 hectare bos, is dit charmante houten kozijnhuis van meer dan 150 m2 af te werken om naar uw smaak te restaureren, het biedt veel indelingsmogelijkheden... Comfort: schrijnwerk met dubbele beglazing, recente septic tank, bijgebouw, enz. Om zonder v

Green-Acres

  • 150
  • 9.605
  • 5
Contact opnemen

265.000 €

C

Exclusief bij Anaïs Simonato EI Karakteristiek woonhuis, voormalige pastorie van 160m² met zwembad en panoramisch uitzicht 15 minuten van Nérac, 15 minuten van Condom, 5 minuten van Mézin in een mooi dorp met school en supermarkt. U zult verleid worden door de charme en authenticiteit van dit ka

Green-Acres

  • 160
  • 700
  • 5
Contact opnemen

218.000 €

Ruim landhuis met bijgebouwen en grond Gelegen tussen Nérac en Condom, zal deze woning u verleiden met zijn charme en volumes. Het bestaat uit twee communicerende delen: Een gelijkvloers Gascons huis met een woonkamer met airconditioning, uitgerust met een houtkachel, twee slaapkamers, een douche

Green-Acres

  • 212
  • 4.248
  • 5
Contact opnemen

142.700 €

C

Gelijkvloers huis uit de jaren 1980 met zwembad in een gehucht in de buurt van Villeréal, bestaande uit woonkamer van ongeveer 25m2, keuken 12m2, slaapkamer I 14m2, doucheruimte met Italiaanse douche, toilet en wastafel 7m2, wasruimte 8m2, apart toilet 1m2, woonkamer Ii 14m2, slaapkamer Ii 15m2m en

Green-Acres

  • 116
  • 2.177
  • 5
Contact opnemen

399.000 €

E

Exclusiviteit: Mooi stenen huis met schuur en zwembad. Dit huis van meer dan 220m ² woonoppervlak heeft de charme van weleer behouden en biedt nu 6 slaapkamers, waarvan 3 op de begane grond en 3 met hun badkamer. Een van de slaapkamers op de begane grond heeft een woonkamer en een kitchenette, even

Green-Acres

  • 225
  • 2.818
  • 7
Contact opnemen

299.000 €

B

Ideaal gelegen op 5 minuten van alle voorzieningen, gelijkvloers huis in de stad Bias van ongeveer 130m2 (6 jaar geleden gebouwd) met een ingerichte keuken met lichte woonkamer, een slaapgedeelte met 3 slaapkamers en een kantoor, een apart toilet en een badkamer. Bijkeuken, wasruimte, betegelde garr

Green-Acres

  • 130
  • 1.100
  • 5
Contact opnemen

346.000 €

D

Exclusiviteit - Zeer mooi stenen landhuis bestaande uit op de begane grond een entree, een grote woonkamer van 46 m2 met pelletkachel, een keuken, een wasruimte, 2 slaapkamers en een doucheruimte, een toilet. Boven zijn 3 extra slaapkamers, een doucheruimte en een toilet. Het huis heeft ook een vera

Green-Acres

  • 212
  • 5.137
  • 8
Contact opnemen

249.000 €

C

Prachtige villa aan de oevers van de Lot

Aan de oevers van de rivier de Lot, maar met droge voeten, omdat de helling het huis beschermt, prachtig gelijkvloers toegangshuis uit de jaren 75 gebouwd in gesneden stone.It biedt entree.woonkamer eetkamer volledig uitgeruste keuken.2 slaapkamers en 1 badkamer en douche.Boven 1 slaapkamer kantoor

Green-Acres

  • 182
  • 1.003
  • 7
Contact opnemen

386.000 €

E

Prachtig stenen huis in de rust van het platteland, met een bewoonbare oppervlakte van ongeveer 140 m², het heeft een ingerichte keuken die uitkomt op een prachtig terras met uitzicht op het zwembad, een grote lichte woon / eetkamer en boven 3 mooie slaapkamers, een doucheruimte en een kleedruimte.

Green-Acres

  • 240
  • 4.225
  • 8
Contact opnemen

783.750 €

F

Een uitzonderlijke kans om dit indrukwekkende Maison de Maître te kopen, gelegen op slechts 5 minuten lopen van een bar en restaurant. Het stenen huis heeft een bewoonbare oppervlakte van 372m², bestaande uit een fitnessruimte, een eetkamer, een woonkamer, een tweede woonkamer, een ingerichte keuken

Green-Acres

  • 372
  • 2 ha
  • 16
Contact opnemen

179.900 €

Uitzonderlijke locatie tussen Villeneuve/Agen, voor dit prachtige herenhuis met op de begane grond een grote hal die leidt naar 6 kamers (keuken met open haard, een eetkamer, 3 slaapkamers, een met open haard, een doucheruimte, toilet, kantoor). Boven groot volume van 178m2 met prachtig raamwerk en

Green-Acres

  • 356
  • 1 ha
  • 6
Contact opnemen

108.720 €

Dicht bij alle voorzieningen Zeer mooie locatie voor deze schuur waarvan het dakframe in 2017 is vernieuwd met een binnenoppervlak van ongeveer 170m2 plus een luifel van 65m2 op een vlak perceel van ongeveer 3000m2 (mogelijkheid om meer land te hebben) Uiteraard kan deze schuur worden omgebouwd tot

Green-Acres

  • 170
  • 2.000
  • 1
Contact opnemen

182.000 €

D

Huis op kelder in een rustige omgeving

Gelegen in een rustige en hoge omgeving, is er dit charmante huis van bijna een niveau (3 treden), met een ingang, open keuken naar woonkamer en eetkamer, 3 mooie slaapkamers, waarvan één met een eigen doucheruimte en toilet, een doucheruimte met droog toilet. Comfort dubbele beglazing, centrale ver

Green-Acres

  • 90
  • 2.649
  • 4
Contact opnemen

398.500 €

E

Uitzonderlijke locatie voor dit stenen pand op 5 minuten van de voorzieningen van Villeneuve. Het biedt een hoofdgebouw van ongeveer 180m2 op 2 niveaus, bestaande uit een begane grond, een hal met een wc, een badkamer, een ingerichte keuken van 14m2, een eetkamer van 28m2 en een woonkamer van 31m2

Green-Acres

  • 180
  • 4 ha
  • 6
Contact opnemen

120.000 €

E

Bungalow op het platteland

In een rustige omgeving, op een paar km van voorzieningen, vindt u dit gelijkvloerse huis om op te frissen, met een prachtige woon-eetkamer met insert die uitkomt op het terras, een aparte keuken, 3 mooie slaapkamers, badkamer en toilet en een aangrenzende garage, allemaal op een perceel van 1818 m2

Green-Acres

  • 120
  • 1.818
  • 4
Contact opnemen

405.000 €

Onroerend goed aan de oevers van de Lot

Exclusiviteit. Een goed bewaard geheim dat niet over het hoofd wordt gezien, op 2 minuten van de winkels, op 4 minuten van het SNCF-treinstation en op 10 minuten van Villeneuve sur Lot. Land 795m2 plus een stenen ponton met aanlegsteiger voor boot, platform voor plancha en barbecue. De rivier de Lot

Green-Acres

  • 130
  • 795
  • 6
Contact opnemen

737.000 €

D

Prestigieus pand met gîte, zwembad en tennisbaan

Vijf minuten van de winkels, restaurants en scholen van de bastide van Monflanquin (geclassificeerd als een van de mooiste dorpen van Frankrijk) en 40 minuten van Bergerac met zijn internationale luchthaven. In een prachtige groene omgeving, zonder naaste buren. Het hoofdgebouw is verdeeld over drie

Green-Acres

  • 400
  • 3 ha
  • 12
Contact opnemen

369.000 €

D

Mooi eigentijds appartement op het platteland

In een rustige en vredige omgeving, maar op een steenworp afstand van de eerste voorzieningen, ligt dit prachtige architectenhuis met hoge plafonds, het omvat een mooie entree die leidt naar een mooie woonkamer en een eetkamer met mezzanine (die kan worden gebruikt als een extra slaapkamer of kantoo

Green-Acres

  • 135
  • 7.537
  • 5
Contact opnemen
90200 783750 841 EUR

Lot-et-Garonne onroerend goed

Midden in het prachtige departement Lot-et-Garonne liggen schitterende landschappen en rustgevende oorden. Het is hier net zo weelderig als het klinkt; onroerend goed in Lot-et-Garonne biedt eilandweides, diepe bossen, uitgestrekte meren, statige weiden en glooiend hilly terrein. Hier vind je landelijke huizen met aantrekkelijkheidspunten waaronder hoogwaardige architectuur en tuinontwerpen en vele hectaren land om te genieten van je privacy. Of je nu op zoek bent naar landhuizen, grote boerderijstijlen of dorpswoningen met lokale winkels dichtbij - er zijn talrijke mogelijkheden voor onroerend goed in Lot et Garonne om de perfecte woning te vinden!
Alles weergeven
Annuleren De zoekzone bepalen