+
Mijn zoekgebied bepalen
Zoeken op reistijd
FILTERS
Budget

0 > 10.000.000

Valuta

£

$

CHF

AED

ALL

ARS

AUD

BRL

CAD

CNY

COP

CZK

DZD

EGP

FRF

HUF

ILS

ITL

JPY

KYD

MAD

MYR

PLN

SEK

THB

TND

VND

XCD

ZAR

Woonoppervlakte in m²

0 > 1.000

Aantal slaapkamers

0 > 5

Meer filters
Inclusief de gebieden in de buurt

0 km

0 km

5 km

10 km

20 km

50 km

Terrein van m²

0 > 300.000

Aantal kamers

0 > 5

Type onroerend goed

Kiezen Alles

Advertentie

Kiezen Alles

Voorzieningen

Kiezen Alles

Uitrustingen

Kiezen Alles

Keuken

Kiezen Alles

verwarming

Kiezen Alles

Ligging

Kiezen Alles

Verdieping

Kiezen Alles

De lijst weergeven
De oorspronkelijke locatie herstellen
Hier opnieuw gaan zoeken

Onroerend goed Lot-et-Garonne : 875 huizen te koop

SORTEREN

Oplopende prijs

Aflopende prijs

Oplopende oppervlakte

Afnemende oppervlakte

Prijs per m² stijgend

Prijs per m² dalend

Recentere datum

Lijst
Kaart

275.600 €

Gelegen in een omgeving zonder overlast of naaste buren, op slechts 15 minuten van Miramont de Guyenne, biedt dit prachtige 17e-eeuwse stenen huis, een voormalig jachthuis, een rustige woonervaring doordrenkt van geschiedenis. De woning, van ongeveer 135 m2 woonoppervlak, bestaat uit een woonkamer m

Green-Acres

  • 135
  • 4.960
  • 5
Contact opnemen

318.000 €

Charmant volledig gerenoveerd huis, ideaal gelegen dicht bij stadsvoorzieningen en treinverbindingen. Deze residentie biedt een perfecte balans tussen de rust van het platteland en het gemak van toegang tot de stad.   Op de begane grond wordt u verwelkomd door een ruime veranda, die uitkomt op een p

Green-Acres

  • 150
  • 1.642
  • 5
Contact opnemen

318.000 €

Dit charmante gelijkvloerse huis is gunstig gelegen nabij het dorp Lévignac-de-Guyenne met zijn voorzieningen en gezondheidscentrum. De entree is via een mooie tuin die leidt naar de hal, die een slaapkamer, een badkamer, een toilet en een grote woonkamer/keuken met elkaar verbindt. Deze ruime, warm

Green-Acres

  • 152
  • 2.350
  • 6
Contact opnemen

358.700 €

Dit stenen huis met hippisch potentieel is ideaal gelegen tussen de historische stad Duras en de stad Marmande met zijn treinstation, hoptail, restaurants, enz. Deze unieke woning biedt een perfecte combinatie van landelijke charme en stedelijke voorzieningen. Het hoofdgebouw bestaat uit een ingang

Green-Acres

  • 190
  • 3 ha
  • 5
Contact opnemen

386.900 €

Dit elegante, eigentijdse gelijkvloerse huis, genesteld in het hart van het platteland, op slechts 10 minuten van Duras, 20 minuten van Eymet en 30 minuten van de luchthaven van Bergerac. Deze accommodatie biedt een rustige omgeving en een prachtig uitzicht en een idyllische omgeving om te genieten

Green-Acres

  • 156
  • 2.184
  • 6
Contact opnemen

439.900 €

Dit prachtige moderne huis ligt dicht bij de stad Sainte-Foy-la-Grande met zijn voorzieningen, bars, restaurants en treinstation, maar ook op ongeveer 1 uur en 15 minuten van Bordeaux en de internationale luchthaven en 35 minuten van Bergerac, dat ook zijn internationale luchthaven heeft. Gelegen aa

Green-Acres

  • 177
  • 2.000
  • 6
Contact opnemen

477.000 €

Dit prachtige stenen huis ligt op slechts 5 minuten van de stad Marmande. De locatie biedt een perfecte balans tussen de rust van het platteland en de nabijheid van alle voorzieningen, winkels, bars en restaurants. Het treinstation van Marmande biedt uitstapjes naar Bordeaux in 45 minuten. Het sten

Green-Acres

  • 250
  • 1 ha
  • 6
Contact opnemen

636.000 €

Deze accommodatie ligt in het hart van de stad Marmande met zijn restaurants, bars en het treinstation.     Deze volledig gerenoveerde boerderij onderscheidt zich door zijn harmonieuze mix van historische charme en eigentijdse kenmerken. In het midden van deze residentie strekt de woonkamer, van zel

Green-Acres

  • 450
  • 4.464
  • 10
Contact opnemen

695.000 €

Op slechts enkele minuten van het charmante stadje Duras ligt deze uitgestrekte woning met 13 slaapkamers, genesteld in een rustige omgeving met een prachtig uitzicht op het platteland. Perfect voor een investeerder of om meerdere gezinnen te huisvesten, deze woning heeft een aanzienlijk verhuurpote

Green-Acres

  • 584
  • 2 ha
  • 20
Contact opnemen

1.327.000 €

Deze prachtige wijngaard is gelegen in de regio Lot-et-Garonne, op ongeveer 40 minuten van Bergerac en de internationale luchthaven en op 1u15 van Bordeaux.Niet ver van het charmante dorpje Duras met zijn historische kasteel en talrijke voorzieningen, biedt deze woning een uitzonderlijke omgeving me

Green-Acres

  • 192
  • 36 ha
  • 6
Contact opnemen

349.900 €

Villeneuve sur lot, Uitzonderlijk - luxe appartement van meer dan 230m² met terras met uitzicht op

Villeneuve sur lot, aan de rand van de kavel, zult u gecharmeerd zijn van dit uitzonderlijke appartement van ongeveer 239m² volledig gerenoveerd in 2020 met zeer mooie diensten, terras van ongeveer 38m² met uitzicht op de kavel, garage en binnenlift. Het appartement gelegen in een klein vrijwillig

Green-Acres

  • 239
  • 38
  • 5
Contact opnemen

279.900 €

Te koop recente villa met zwembad in Allez-et-Cazeneuve

Lot-et-Garonne, gemeente Allez-et-Cazeneuve, te koop villa bestaande uit 4 slaapkamers, grote woonkamer, ingerichte keuken, badkamer met Italiaanse douche, toilet, wasruimte, zomerkeuken. Comfort: verwarming d.m.v. omkeerbare airconditioning, elektrische radiatoren en houtkachel, PVC schrijnwerk m

Green-Acres

  • 195
  • 1.659
  • 5
Contact opnemen

147.000 €

Ideaal gelegen, gelijkvloerse woning met een oppervlakte van circa 95 m2 inclusief een entree, een woonkamer, een in te richten keuken (keuken te installeren), een hal, een toilet, een doucheruimte, 3 slaapkamers. Elektrische verwarming, houten timmerwerk met dubbele beglazing. Water aangesloten op

Green-Acres

  • 95
  • 3.306
  • 4
Contact opnemen

199.900 €

Stenen herenhuis met garage en tuin te koop in Villeneuve sur Lot

Gelegen op de rechteroever van Villeneuve sur lot, in een rustige omgeving dicht bij voorzieningen en scholen, Heerlijk stenen herenhuis met een bewoonbare oppervlakte van ongeveer 133m² en 3 slaapkamers, een garage en een tuin. Op de begane grond, entree die leidt naar de woonkamer van 50m² met o

Green-Acres

  • 133
  • 299
  • 5
Contact opnemen

349.900 €

Luxe villa met plat dak uit 2015 te koop in het centrum van Villeneuve op kavel

Gelegen op de rechteroever van Villeneuve sur Lot, in een rustige en niet geïsoleerde omgeving, dicht bij winkels en scholen, luxe villa met plat dak uit 2015 met een bewoonbare oppervlakte van 111m² bestaande uit 3 slaapkamers en een kantoor, op een bebost en omheind perceel van 750m² met garage, z

Green-Acres

  • 111
  • 750
  • 5
Contact opnemen

460.000 €

Deze woning zal u verleiden met zijn oppervlakte, zijn lichtinval, maar ook met zijn park en zwembad. De tour begint, Een entree, hal met toiletten, wastafels en bergkasten met schuifdeuren en spiegel (8 m2). Aansluitend de gang met ook een kast onder de trap (9 m2). De woon/eetkamer/keuken (80 m

Green-Acres

  • 250
  • 3.684
  • 8
Contact opnemen

299.900 €

Te koop recente gelijkvloerse villa in Sainte-Livrade-sur-Lot

Zuid-West - Lot-et-Garonne (47) - In de stad Sainte-livrade-sur-Lot, dicht bij alle voorzieningen - Aangenaam en licht eigentijds gelijkvloers huis: Wonen ca. 130 m², 5 grote kamers met terras, Terrein 4 635 m² ongeveer. Huis gebouwd op de hellingen met een dominant uitzicht: - Ingerichte keu

Green-Acres

  • 130
  • 4.635
  • 5
Contact opnemen

299.000 €

Op de hoogten van Cuzorn, op 5 minuten rijden van Fumel en zijn voorzieningen

Dit huis gebouwd in de jaren 80 is goed doordacht door een architect en zijn eigenaren. Een combinatie van functionaliteit en originaliteit. Het draait om de woonkamer/lounge (50m2). Op een niveau is er een keuken die leidt naar een eetkamer. De inkomhal leidt naar een kantoor en een nachtgedeelte m

Green-Acres

  • 180
  • 4.000
  • 7
Contact opnemen

420.000 €

Girondine volledig gerenoveerd met zwembad op 5 minuten van de toegang tot de snelweg

Vanessa Boxus biedt u dit prachtige stenen Gironde-huis volledig gerenoveerd van ongeveer 260 m2 aan, gelegen op 5 minuten van het stadscentrum van Marmande en op 5 minuten van het knooppunt van de snelweg A62 en op minder dan een uur van Bordeaux. Als u op zoek bent naar absolute rust en stilte, da

Green-Acres

  • 260
  • 2.220
  • 9
Contact opnemen

189.900 €

Half begraven gelijkvloers huis, met tuin

Gelegen op 30 minuten van Marmande en Villeneuve sur lot, geniet dit huis van een ideale locatie in een gewilde woonwijk. Dicht bij lokale voorzieningen zoals winkels en scholen, biedt deze plaats een rustige leefomgeving zonder de nabijheid van de bezienswaardigheden van de regio op te geven. Het

Green-Acres

  • 101
  • 1.054
  • 5
Contact opnemen

325.000 €

In absolute rust, volledig gerenoveerd huis + een onafhankelijke gîte

Romain Lefranc nodigt u uit om snel deze prachtige residentie te ontdekken, bestaande uit een hoofdgebouw van ongeveer 250 m² en een huis van 60m2 volledig onafhankelijk, elk met een eigen zwembad, allemaal volledig gerenoveerd. Het hoofdgebouw bestaat op de begane grond uit een entree, een grote v

Green-Acres

  • 310
  • 6.370
  • 13
Contact opnemen

299.000 €

Ideaal gelegen op 5 minuten van alle voorzieningen, gelijkvloers huis in de stad Bias van ongeveer 130m2 (6 jaar geleden gebouwd) met een ingerichte keuken met lichte woonkamer, een slaapgedeelte met 3 slaapkamers en een kantoor, een apart toilet en een badkamer. Bijkeuken, wasruimte, betegelde garr

Green-Acres

  • 130
  • 1.100
  • 5
Contact opnemen

649.000 €

Villeneuve sur lot, in een rustige omgeving, prachtig stenen huis volledig gerenoveerd met p

Villeneuve sur lot, op het platteland niet geïsoleerd, dit stenen huis zal u verleiden met de kwaliteit van de renovatie (volledig gerenoveerd vanaf 2018), de volumes en de omgeving. Dit alles op een zeer mooi bosrijk park van ongeveer 5965m² met zwembad, terras met zomerkeuken, spa, petanquebaan...

Green-Acres

  • 229
  • 5.965
  • 7
Contact opnemen

68.000 €

In het hart van het dorp Lacapelle-Biron, huis 97 m2, met kleine uitgang naar buiten

Interessant dit huis in het dorp, op de begane grond, verdeeld door een gang de woonkamer, de keuken, een bijkeuken, een toilet. Boven leiden we naar een prachtige overloop die wacht om een kantoor te worden dat uitkomt op een kleine buitenruimte over de gehele lengte van het huis, twee prachtige sl

Green-Acres

  • 97
  • 85
  • 4
Contact opnemen
68000 1327000 875 EUR

Lot-et-Garonne onroerend goed

Midden in het prachtige departement Lot-et-Garonne liggen schitterende landschappen en rustgevende oorden. Het is hier net zo weelderig als het klinkt; onroerend goed in Lot-et-Garonne biedt eilandweides, diepe bossen, uitgestrekte meren, statige weiden en glooiend hilly terrein. Hier vind je landelijke huizen met aantrekkelijkheidspunten waaronder hoogwaardige architectuur en tuinontwerpen en vele hectaren land om te genieten van je privacy. Of je nu op zoek bent naar landhuizen, grote boerderijstijlen of dorpswoningen met lokale winkels dichtbij - er zijn talrijke mogelijkheden voor onroerend goed in Lot et Garonne om de perfecte woning te vinden!
Alles weergeven
Annuleren De zoekzone bepalen