+
Mijn zoekgebied bepalen
Zoeken op reistijd
FILTERS
Budget

0 > 10.000.000

Valuta

£

$

CHF

AED

ALL

ARS

AUD

BRL

CAD

CNY

COP

CZK

DZD

EGP

FRF

HUF

ILS

ITL

JPY

KYD

MAD

MYR

PLN

SEK

THB

TND

VND

XCD

ZAR

Woonoppervlakte in m²

0 > 1.000

Aantal slaapkamers

0 > 5

Meer filters
Inclusief de gebieden in de buurt

0 km

0 km

5 km

10 km

20 km

50 km

Terrein van m²

0 > 300.000

Aantal kamers

0 > 5

Type onroerend goed

Kiezen Alles

Advertentie

Kiezen Alles

Voorzieningen

Kiezen Alles

Uitrustingen

Kiezen Alles

Keuken

Kiezen Alles

verwarming

Kiezen Alles

Ligging

Kiezen Alles

Verdieping

Kiezen Alles

De lijst weergeven
De oorspronkelijke locatie herstellen
Hier opnieuw gaan zoeken

Onroerend goed Lot-et-Garonne : 873 huizen te koop

SORTEREN

Oplopende prijs

Aflopende prijs

Oplopende oppervlakte

Afnemende oppervlakte

Prijs per m² stijgend

Prijs per m² dalend

Recentere datum

Lijst
Kaart

759.000 €

Stenen woning met 2 hectare park aan de rand van het perceel met verwarmd zwembad, schuur en ponton

Zeldzaam in de stad Penne d'Agenais op een prachtig park van 2 hectare beplant met honderd jaar oude bomen volledig uit het zicht. Deze woning is gelegen op een paar minuten van het dorp Penne d'Agenais 'Mooiste dorpen van Frankrijk'. Bestaande uit een schuur van meer dan 300 m2 volledig vernieuwd

Green-Acres

  • 310
  • 2 ha
  • 8
Contact opnemen

300.000 €

Met een totale oppervlakte van 300m2 woonoppervlak, omvat het huis 5/6 slaapkamers, 5 badkamers en toiletten, 3 woonkamers, 2 terrassen, een overdekt terras. Met verschillende ingangen en trappen kan het huis worden opgesplitst in twee of drie afzonderlijke woningen of één ruime gezinswoning vormen.

Green-Acres

  • 280
  • 1 ha
  • 14
Contact opnemen

375.000 €

Mooie eigentijdse met 4 hectare en zwembad

Aan het einde van het kleine pad begeleidt door het lied van krekels, zeer mooi eigentijds in perfecte staat en genietend van alle gemakken zoals aerothermie, airconditioning, dubbele beglazing, zwembad met zwembad. Het huis heeft 5 slaapkamers, waaronder 1 master suite op de begane grond, open haar

Green-Acres

  • 203
  • 4 ha
  • 6
Contact opnemen

267.500 €

Gelijkvloers huis in het zuiden van Frankrijk

Aan de poorten van de Périgord, op een 'landelijke' plek, ideaal om nieuwe energie op te doen, wacht u dit aangename gelijkvloerse huis in eigentijdse stijl. Huis van 132 m2 woonoppervlak bestaande uit een entree, een grote woonkamer die uitkomt op een semi-uitgeruste keuken en toegang tot een over

Green-Acres

  • 130
  • 2.740
  • 5
Contact opnemen

159.000 €

Villa gelegen in een rustige omgeving met terras en 5 slaapkamers

Huis ideaal gelegen in een rustige omgeving dicht bij winkels en met zeer mooie volumes. Entree die leidt naar een woon/eetkamer van 41,40m2 met rotonde, zeer licht. Aparte keuken van 9,25m2, een slaapkamer van 11,94m2 met doucheruimte, toilet en een wasruimte/garage van 19,54m2. Boven 4 slaapkamers

Green-Acres

  • 167
  • 587
  • 7
Contact opnemen

373.900 €

Eigentijds huis met half ingegraven bovengronds zwembad, terrassen en box op een prachtig park

Eigentijds huis van ongeveer 135 m² woonoppervlak bestaande uit op tuinniveau een entree, een woonkamer met houtkachel, een mezzanine, een woonkamer, een keuken, een gang met kast, 3 slaapkamers met kasten, een toilet en een badkamer met marmeren bad. Terrassen, waarvan één met barbecue, houtschuur

Green-Acres

  • 135
  • 7.537
  • 5
Contact opnemen

315.000 €

Gerenoveerd karakteristiek gelijkvloers huis met bijgebouwen op 1,4 ha grond.

Dit gelijkvloerse huis bestaat uit een woonkamer met een ingerichte keuken, een hal, een toilet, een doucheruimte en 2 slaapkamers. Bijgebouwen: 430 m² schuren en een garage. Land van 1 ha 47 a 13 ca.

Green-Acres

  • 88
  • 1 ha
  • 3
Contact opnemen

490.000 €

Set bestaande uit een stenen hoofdgebouw met ommuurde tuin, een halfvrijstaand gebouw en een rijtjeshuis dat wordt gebruikt als kantoor op de begane grond, ook met omheinde tuin.  Het hoofdgebouw is als volgt samengesteld: Een entree naar de eerste verdieping met oude vloertegels, links: een woonk

Green-Acres

  • 281
  • 560
  • 10
Contact opnemen

247.500 €

Gelijkvloers huis

In de buurt van het middeleeuwse dorp met zijn romaanse kerk van de 13o, rustig maar niet geïsoleerd, mooi eigentijds met toegang op een niveau en met een semi-begraven Basement.Enter.Kitchen.Living Room / Sat, 2 slaapkamers met badkamer en douche en toilet. Op de begane grond 2 andere slaapkamers E

Green-Acres

  • 120
  • 8.386
  • 5
Contact opnemen

460.000 €

Mooie stenen woning op de weg naar de Bastides

Op een steenworp afstand van Monflanquin op de weg naar de Bastides, aan het einde van het charmante kleine pad heeft u toegang tot dit vastgoedcomplex herstelt en biedt u alle comfort die u wordt beschreven de belangrijkste finery: een grote keuken, een eetkamer, een woonkamer van 35M2 met zijn ver

Green-Acres

  • 276
  • 2 ha
  • 7
Contact opnemen

170.000 €

Huis op kelder in goede staat op 2000 m² grond met bijgebouw en waterput.

Gerenoveerd huis van 71 m² woonoppervlak inclusief een kelder van 74 m² met garage. Boven een balkon, een woonkamer, een keuken, een gang, een toilet, een doucheruimte en 3 slaapkamers. Terrein van 2000 m² met bijgebouw van 40 m² en een waterput. Conforme sanitaire voorzieningen ter plaatse. PVC s

Green-Acres

  • 71
  • 2.000
  • 4
Contact opnemen

294.250 €

Mooi eigentijds op één niveau

Prachtige villa van de jaren 2000 van ongeveer 200 m2, zonder werk te plannen, het heeft een mooie entree met uitzicht op prachtige woonkamer open naar keuken, een mooie veranda, 5 mooie slaapkamers, 2 badkamers, een andere woonkamer. Centrale verwarming op olie, dubbele beglazing, bijgebouwen gebru

Green-Acres

  • 200
  • 2.422
  • 7
Contact opnemen

244.950 €

Gelijkvloers huis in het zuidwesten van Frankrijk

In een rustige maar niet geïsoleerde omgeving, gelijkvloers huis met 150 m2 leefruimte, grote woonkamer, woon / eetkamer met toegang tot overdekt terras van 16 m2 met uitzicht op het zwembad, 1 open en uitgeruste keuken met toegang tot een grote veranda, 3 slaapkamers, een kantoor (wat een 4e slaapk

Green-Acres

  • 150
  • 4.249
  • 6
Contact opnemen

240.000 €

In een dorp met oude charme, rustig en pittoresk, gelegen aan de voet van het kasteel van

In een dorp met oude charme, rustig en pittoresk, gelegen aan de voet van het kasteel van Sauveterre La Lémance, stenen huis, atypisch huis volledig gerestaureerd op basis van een oude boerderij met broodoven bestaande uit op de begane grond, W.C, grote woonkamer, ingerichte keuken, bijkeuken met ui

Green-Acres

  • 190
  • 514
  • 6
Contact opnemen

299.996 €

Dorpshuis met bedrijfsruimte

Bij de ingang van een typisch dorp van de Lot-et-Garonne (47), tussen Villeneuve s/Lot en Marmande, bied ik u dit charmante oude huis van ongeveer 230 m2 aan de oevers van de Lot aan. Een commerciële ruimte die op de begane grond kan worden verbouwd, geeft toegang tot de bovenverdiepingen. Het kan c

Green-Acres

  • 224
  • 7
Contact opnemen

143.100 €

Charmant stenen huisje gelegen in een mooi landelijk gehucht op slechts een paar kilometer van Duras. Ca. 89 m2 bewoonbaar (2 slaapkamers) 1034 m2 tuin Entree: laarzenkamer Keuken / eetkamer: deur die leidt naar een kleine binnenplaats. Woonkamer: stenen muur. Houtkachel Eerste verdieping: Overloop:

Green-Acres

  • 89
  • 1.034
  • 3
Contact opnemen

335.360 €

Charmant stenen huis in een prachtige landelijke omgeving. Goed gelegen tussen Duras en Monségur. Ca. 125 m2 bewoonbare oppervlakte (2 slaapkamers + kantoor) 8 738 m2 grond Grote open woonkamer met keuken: steengroeve tegelvloer, balkenplafond. Open haard. Verzonken zithoek met mezzanine erboven. 62

Green-Acres

  • 125
  • 8.738
  • 5
Contact opnemen

233.200 €

Landhuis in een afgelegen klein gehucht ca. 7 km van Duras Ca. 129 m2 bewoonbare oppervlakte - 2 slaapkamers + kantoor Twee aangebouwde schuren en diverse kleine bijgebouwen op 28 835 m2 grond Woonkamer: open haard met insert. 28,30 m2 + 20,30 m2 Keuken: 11,50 m2 Bijkeuken/voorraadkast: 8,40 m2 Gang

Green-Acres

  • 129
  • 3 ha
  • 5
Contact opnemen

180.200 €

Aantrekkelijk huis met volledige kelder, landelijke locatie op een groot perceel van 4 811 m2 Mooie omgeving, op slechts 9 km van Duras Goed onderhouden huis uit de jaren 1960 met ongeveer 78 m2 bewoonbare oppervlakte - 3 slaapkamers Groot betegeld terras vanuit de tuin die leidt naar de entreegang:

Green-Acres

  • 78
  • 4.811
  • 4
Contact opnemen

719.000 €

Een herenhuis van ongeveer 393 m2 uit de 17e eeuw in een dominante positie, 2 gerenoveerde bijgebouwen die kunnen dienen als huisjes van ongeveer 250 m2 met bijgebouwen en zwembad in een park van 1,92 hectare. Dit landgoed gebouwd in de 17e eeuw in de Lot-et-Garonne, in een toeristisch gebied. Penne

Green-Acres

  • 643
  • 2 ha
  • 6
Contact opnemen

380.000 €

Te koop mooi eigentijds huis in een rustige omgeving met 360° uitzicht in Monbahus (47 Lot-et-Garon

Schitterend eigentijds huis uit 2010, van alle gemakken voorzien, rustig, met 360° uitzicht op het platteland, landelijke omgeving in het hart van Lot-et-Garonne, op 5 minuten van winkels en een dorp. Huis op kelder bestaande uit op de begane grond: entree, ingerichte keuken / woonkamer / woonkamer

Green-Acres

  • 160
  • 2 ha
  • 5
Contact opnemen

120.000 €

Gelegen in de buurt van de historische stad Duras met zijn uitgebreide aanbod aan winkels, bars en restaurants, evenals zijn prachtige kasteel. De grotere stad Bergerac met zijn goedkope vluchten naar het Verenigd Koninkrijk ligt op 35 minuten rijden van deze accommodatie en de prachtige stad Bordea

Green-Acres

  • 138
  • 143
  • 6
Contact opnemen

200.000 €

Dit moderne huis met 3 slaapkamers en een prachtig uitzicht op het kasteel van Duras biedt het voordeel dat het ideaal gelegen is dicht bij het historische dorp met zijn vele restaurants, bars en winkels, zijn school en universiteit, zijn dokter, maar ook op ongeveer 1 uur rijden van Bordeaux en de

Green-Acres

  • 105
  • 2.500
  • 4
Contact opnemen

275.600 €

Gelegen in een omgeving zonder overlast of naaste buren, op slechts 15 minuten van Miramont de Guyenne, biedt dit prachtige 17e-eeuwse stenen huis, een voormalig jachthuis, een rustige woonervaring doordrenkt van geschiedenis. De woning, van ongeveer 135 m2 woonoppervlak, bestaat uit een woonkamer m

Green-Acres

  • 135
  • 4.960
  • 5
Contact opnemen
120000 759000 873 EUR

Lot-et-Garonne onroerend goed

Midden in het prachtige departement Lot-et-Garonne liggen schitterende landschappen en rustgevende oorden. Het is hier net zo weelderig als het klinkt; onroerend goed in Lot-et-Garonne biedt eilandweides, diepe bossen, uitgestrekte meren, statige weiden en glooiend hilly terrein. Hier vind je landelijke huizen met aantrekkelijkheidspunten waaronder hoogwaardige architectuur en tuinontwerpen en vele hectaren land om te genieten van je privacy. Of je nu op zoek bent naar landhuizen, grote boerderijstijlen of dorpswoningen met lokale winkels dichtbij - er zijn talrijke mogelijkheden voor onroerend goed in Lot et Garonne om de perfecte woning te vinden!
Alles weergeven
Annuleren De zoekzone bepalen